Kosi të gjata amaretto

Kosi të gjata amaretto

Shtoni pak magjepsje në një drekë në afresk duke i shërbyer këto kokteje për të filluar

Përbërësit

  • 250 ml lëng limoni
  • 250 ml Disaronno
  • 2 grusht akull
  • 750 ml ujë të ftohtë me sodë

Metoda

  • HAPI 1

    Përzieni lëngun e limonit dhe Disaronno në një enë dhe ftoheni derisa të jeni gati për t’u shërbyer.

  • HAPI 2

    Për ta servirur, shtoni 2 grushta akull dhe ujë të ftohur me sodë.

Related Articles

Stay Connected

21,992FansLike
3,585FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Articles