Tortë e lehtë me karrota

spot_img

Tortë e lehtë me karrota

Mbi këtë tortë klasike me karrota hidheni kremin më shumëish dhe arra ose arra të copëtuara. Shërbejeni si një trajtim të ëmbël me një filxhan çaj në çdo kohë të ditës.

Related Articles

Stay Connected

21,992FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Articles