Supë e lehtë miso

spot_img

Supë e lehtë miso

Një supë me pak yndyrë gati në më pak se 5 minuta

Përbërësit

  • qeskë e Supë miso japoneze
  • vizë e salce soje
  • 1 lugë gjelle tofu mëndafshi i prerë në kubikë
  • një degëz e mirë e lakërishtë

Metoda

  • HAPI 1

    Shpërndani një qese me përzierje supe miso japoneze në një tas me ujë të valë.

  • HAPI 2

    Shtoni një salcë soje, tofu të mëndafshtë të prerë në kubikë dhe një degëz të mirë lakërishtë.

Related Articles

Stay Connected

21,992FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Articles