Receta për picën siciliane me fletë

spot_img

Për të bërë këtë recetë, do të na duhen disa gjëra thelbësore për të bërë brumë si ujë i ngrohtë, maja e thatë aktive, miell buke, vaj avokadoje dhe kripë. Pastaj mund të merrni ose salcë të thjeshtë domateje ose një salcë pice në kavanoz, pak djathë mocarela dhe pak borzilok të freskët. “Ne po përdorim miell buke këtu sepse ka një numër më të lartë proteinash që do të na japë më shumë ngritje dhe rritje në brumë, së bashku me stabilitet,” ndan Hahn.

Related Articles

Stay Connected

21,992FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Articles