Receta e mbushur me kërpudha Portobello

spot_img

Për të bërë këtë recetë, padyshim që do të na duhen disa kërpudha portobello. “Këto vijnë në madhësi të ndryshme, por përpiquni të gjeni ato që janë në madhësi më të madhe, në mënyrë që të jenë optimale për mbushje,” ndan Hahn. Ndërsa jeni në korridorin e prodhimit, merrni pak hudhër, qepe, spinaq dhe majdanoz italian. Pastaj do të na duhen disa domate të thara në diell, fasule kanelini, kripë, piper dhe erëza italiane. “Për domatet e thara në diell, ne po kërkojmë llojin në një kavanoz që është i paketuar me vaj. Ky vaj është injektuar me domatet e thara në diell dhe kjo është ajo që ne do të përdorim për të skuqur përzierjen tonë mbushëse. “, ndan Hahn.

Related Articles

Stay Connected

21,992FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Articles