Receta e picës së parmixhanit me patëllxhanë

spot_img

Për të filluar këtë recetë të picës së patëllxhanëve, së pari, do t’ju duhet të mbledhni përbërësit. Për peston, do të dëshironi borzilok të freskët, arra pishe, vaj ulliri, parmixhan, hudhër, kripë dhe piper. Ju gjithashtu do të dëshironi patëllxhanë, brumë të përgatitur për pica, miell për të gjitha përdorimet, pastatë domate, mocarela të freskëta, parmixhan të rruar dhe rukola të freskëta.

Related Articles

Stay Connected

21,992FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Articles