Receta e lëvores me çokollatë të trefishtë të marshmallow të Pashkëve

spot_img

Kjo lëvore e Pashkëve mund të personalizohet në mënyra të ndryshme, në varësi të shijes dhe preferencave tuaja. Mos ngurroni të zëvendësoni ndonjë nga çokollatat për varietetet që preferoni, duke përfshirë çokollatën me qumësht, ose zgjidhni vetëm një lloj çokollate krejtësisht për një version më të thjeshtë. Përforconi aromën e frutave duke përfshirë lloje të tjera frutash të thata ose të ngrira, duke përfshirë boronicat, kajsitë, qershitë dhe më shumë. Ju gjithashtu mund ta mbyllni lëvoren me kokos të grirë ose arra të copëtuara për një prekje unike. Përzieni lëkurën e agrumeve, pluhurin e ekspresit të menjëhershëm ose erëzat, si kardamom, kanellë, xhenxhefil ose arrëmyshk në çokollatën e shkrirë për t’i dhënë lëvores një aromë.

Ju gjithashtu mund të shkoni në rrugë të ndryshme kur bëhet fjalë për dekorimin e lëvores. Luani me lloje të ndryshme karamele të Pashkëve, spërkatje, drazhe ari, lule të ngrënshme dhe më shumë për një prekje festive. Ju gjithashtu mund të hiqni ndonjë nga mbushjet nëse dëshironi një lëvore më pak të zënë.

Related Articles

Stay Connected

21,992FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Articles