Receta e byrekut me çokollatë të dyfishtë

spot_img

Për të bërë këtë byrek të dyfishtë derbi me çokollatë, fillimisht duhet të grumbulloni përbërësit. Ju duhet miell i thjeshtë, pluhur kakao, sheqer pluhur, gjalpë dhe vezë për të bërë koren e pastë. Për të bërë mbushjen ju duhet çokollatë, më shumë gjalpë, shurup panje, sheqer kaf, një vezë tjetër, ekstrakt vanilje, kripë deti, burbon, patate të skuqura çokollatë, miell dhe arra.

Ndërsa është e mundur të përdoret shkurtuesi për të bërë pastë, ne rekomandojmë që t’i përmbaheni gjalpit pasi prodhon një kore më e lehtë, më me gëzof dhe më e shijshme se llojet e tjera të yndyrës.

Related Articles

Stay Connected

21,992FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Articles