Pasta e fagioli

Pasta e fagioli

Bëni këtë supë vegane në tenxhere të ngadaltë për një darkë super të lehtë dhe të shëndetshme. E mbushur me perime, makarona dhe fasule, është një supë e kënaqshme për dimër

Related Articles

Stay Connected

21,992FansLike
3,582FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Articles