Learta Jakupi tashmë është një nga emrat me të komentuar nga mediet rozë.

Pyetjeve të fansave, këtë të shtunë iu ka përgjigjur Learta Jakupi.

Përmes rubrikës “Kutia e pyetjeve”, ajo foli për burrin e saj, muzikën dhe shumëçka tjetër.

Të gjitha i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al