Kur Simptomat e MS ‘Eja-dhe-Shko’ vijnë dhe qëndrojnë

Më duhej të merrja laptopin tim në dyqanin lokal të riparimit të teknologjisë këtë javë. Më ka sjellë probleme me tastierën prekëse gjatë disa javëve të fundit.

Ndonjëherë është mirë. Por herë të tjera, kursori duket se qëndron në një vend, dhe unë nuk mund të vazhdoj me punën në dorë. Kur ajo punë është libri im i radhës, mund të jetë i bezdisshëm. Që ndodh ndezur dhe fikur dhe pastaj ndizet përsëri – mirë, kjo është thjesht “MS e bezdisshme”.

M’u desh ta fusja sepse edhe pse është ende një problem me ndërprerje, po bëhej më i shpeshtë.

Unë kam pasur gjithashtu një të vjetër, përsëri, përsëri jashtë Simptoma e sklerozës së shumëfishtë mos u “fikni përsëri” për muajt e fundit. Dhe pothuajse më mungon ajo bezdi e ndërprerjes.

Related Articles

Stay Connected

21,992FansLike
3,586FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Articles