4 arsyet pse njerëzit e famshëm kanë lëkurë të përsosur (Alarmi spoiler: Ata nuk kanë lindur me të)

spot_img

Me çmimet Oscar afër qoshes, A-listers janë duke zgjedhur fustanet e tyre, duke punuar në fjalimet e tyre të pranimit – dhe duke u siguruar që lëkura e tyre të duket absolutisht e përsosur për natën më të madhe të vitit në Hollywood.

Të preferuarat e tapetit të kuq duke përfshirë Penelope Cruz, Scarlett Johansson dhe Megan Fox mbështeten te Harold Lancer, MD, një dermatolog i Beverly Hills dhe autor i Më i rinjë udhëzues për zbulimet kundër plakjes, për të përsosur ngjyrën e tyre gjatë gjithë vitit – dhe veçanërisht për ngjarjet si Oscars.

Këtu, Lancer, i cili trajtoi 42 të famshëm përpara Golden Globes të këtij viti, zbulon katër mënyra se si i bën gati fytyrat më të njohura për pamjet e tyre nga afër, plus këshilla se çfarë mund të bëni për të pasur një lëkurë më të mirë në shtëpi.

Lancer’s Red Carpet Facial thjesht mund të jetë përgjegjës për shkëlqimin e aktores suaj të preferuar.

Related Articles

Stay Connected

21,992FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Articles