5 këshilla bukurie nga modelet e Victoria’s Secret që mund t’i përdorni

spot_img

Si modele të Victoria’s Secret, është pjesë e përshkrimit të punës për Karlie Kloss dhe Candice Swanepoel që të veshin veshje me vështirësi në televizor me definicion të lartë tepër të pafalshëm.

Dhe ndërsa këta “engjëj” arritën jackpotin gjenetik, ata pranojnë se përdorin metoda mjaft të bazuara për të qëndruar energjikë dhe për t’u dukur mirë, pavarësisht shfaqjeve të pista, turneve në shtyp dhe sesioneve fotografike. Në një ngjarje të tillë për nder të Ditës së Shën Valentinit, bombat i thanë Everyday Health sekretin për t’u dukur gati për kamera, edhe kur nuk e ndjen.

Për të qëndruar me energji: “Veçanërisht për shfaqjet në pistë, duhet të kesh energji shtesë, sepse po vrapon kaq shumë, kështu që mendoj se është çështje të hani një meze të lehtë të shëndetshme në lëvizje”, thotë Kloss. Kreditë e bukurisë së lindur në Çikago farat chia në Omega 3 Booster nga Juice Press për ta kaluar atë në ditët e gjata.

Për të shtrënguar në palestër: Kur vjen dita më seksi e vitit (e njohur ndryshe si Victoria’s Secret Fashion Show), Swanepoel thotë se të gjitha vajzat shkojnë në palestër sikur të ishte puna e tyre – fjalë për fjalë. “Ne të gjithë fillojmë të stërvitemi si maniakë,” thotë ajo. Por nëse ajo ndihet fajtore për anashkalimin e një ose dy sesioneve, ajo do të bëjë një stërvitje aty ku mundet. “Unë jam padyshim fajtor që shikoj TV dhe bëj disa squats,” thotë ajo.

Related Articles

Stay Connected

21,992FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Articles