Vaj bajameve (bademi) – almond oil

spot_img


Vaj bajameve (bademi) – almond oil
Reviewed by on

December 16, 2013
.

Vaj bajameve (bademi) – almond oil Vaj bademi eshte produkt natyral dhe i shendetshem me shije dhe arome te mrekullueshme. Eshte ideal si vaj masazhi, nuk le shenja yndyre ne lekure. Eshte i pasur me vitamina A B C D E dhe minerale te cilat e bejne kete vaj ideal per ushqyerjen e lekures, forcon […]

Vaj bajameve (bademi) – almond oil Vaj bademi eshte produkt natyral dhe i shendetshem me shije dhe arome te mrekullueshme. Eshte ideal si vaj masazhi, nuk le shenja yndyre ne lekure. Eshte i pasur me vitamina A B C D E dhe minerale te cilat e bejne kete vaj ideal per ushqyerjen e lekures, forcon […]

Rating: 0

Vaj bajameve (bademi) – almond oil

Vaj bajameve (bademi) – almond oil

vaj bademi

Vaj bajameve (bademi) – almond oil

Vaj bademi eshte produkt natyral dhe i shendetshem me shije dhe arome te mrekullueshme.

Eshte ideal si vaj masazhi, nuk le shenja yndyre ne lekure. Eshte i pasur me vitamina A B C D E dhe minerale te cilat e bejne kete vaj ideal per ushqyerjen e lekures, forcon dhe shkelqen floket, pakeson renien e flokeve dhe ndihmon per ekzema.

(Visited 229 times, 1 visits today)

Related Articles

Stay Connected

21,992FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Articles