Moti vijon me shi dhe temperatura nën zero

spot_img

Moti

Moti vijon me shi dhe temperatura nën zero

Moti vijon me shi dhe temperatura nën zero

Sipas MeteoAlb: Moti i paqendrueshem VIJON te jete prezent ne vendin tone, duke bere qe vranesirat te sjellin here pas here reshje shiu ne pjesen me te madhe te territorit. NDERSA debora e paket do te perfshije zonat malore te Shqiperise.

Moti vijon me shi dhe temperatura nën zero

Temperaturat e ajrit do te ulen në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -2°C deri në 13°C.

Era do fryjë e lehte ne toke dhe mesatare ne det me shpejtesi 40 km/h nga drejtimi Jugor – Juglindor duke krijuar dallgëzim 4 ballë.

 

Related Articles

Stay Connected

21,992FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Articles