Tretmani mbretëror për këmbet e ënjtura, dhimbje dhe kêmbë të lodhura!

Kombinim i kripêrave minarale dhe përbërsëve të tjerë nga kristalet e detit jep një efekt mahnitës për këmbët e ënjtura, tashmë i aplikuar mbarë boten!

Mënyra e përdorimit:
Merret një enë mesatare dhe vendosim ujë të ftohtë.
Vendosni 1 deri në 2 kupëza nga produkti ynë.
Vendosni këmbët për 20 minuta.
Kujdes të mbulohet nyja e shputës (mbi zog të këmbës).
Ky proces përsëritet çdo mbrëmje pas aktiviteteve ditore apo sa herë që ju ndjeni lodhje këmbësh, dhimbje apo edhe mbingarkesë nga stresi ditor.

Produkti është shumë efikas për të gjithë ata që kanë probleme me të ënjtura (të ajura) të këmbëve;
• Për gra shtatzëna
• Dhimbje të nyejve
•Njerëzit që kanë dhimbje të shputave të këmbëve
•Mos qarkullim të mirë të gjakut ne gjymtyrë
•Forcon imunitetin si dhe
•Lehtëson gjumin për njerëzit qe kanë probleme me pagjumësi.
•Menjanon stresin

Për njerëzit që dëshirojnë te bëjnë banjo relaksuese për tërë trupin, ky produkt është adekuat.
Thjeshtë mbusheni vaskën (kadën) me ujë të ngrohtë, vendosni 5 kupëza nga produkti dhe qëndroni 20 -30 min ne ujë.
Ky produkt nuk ka as një lloj efekti anësor, është 100% bio.
Gjithashtu produkti në vete përmban kripëra minerale, antioksidant dhe disa erëza.

Relakson dhe mënjanon stresin ditor, zbutë dhe pastron lëkurën duke eliminuar qelizat e vdekura nga lëkura si dhe largon aromën (acidin) e thithur nga këmbët.

Nëse keni problem me reumë te shkallës së lartë dhe ujin e ftohtë e keni problem, atëherë vendosni në ujë të ngrohtë, efekti është i njëjtë.
-Mos harroni, se e gjithë pesha e trupit të njeriut, qëndron mbi shputat e këmbëve. Andaj, çdo mëngjes qe fillojmë ditën, presioni ditor dhe çdo gjë fillon mbi shputat e këmbëve tona.

Informatë shtesë:
Në ujë mund te shtoni edhe mjaltë apo edhe ta zëvendësoni ujin me qumësht.
Mirëpo duket evituar shpenzimet, uji do ishte metoda më e lirë.

https://m.facebook.com/royaltreatment.feet/?modal=admin_todo_tour&notif_t=page_invite&notif_id=1561988096689745&ref=m_notif

Qendresa Paqarizi

Fotografia e Qendresa Paqarizi

Related Articles

Stay Connected

21,992FansLike
3,702FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Articles