Trajtimi i problemeve gjinekologjike me Hixhame!

spot_img

No automatic alt text available.

Trajtimi i problemeve gjinekologjike me Hixhame!

Klinikisht njihet si terapia pothajse më e sigurt për çfarëdo problemi shëndetësor, duke arritur t’i pastron produktet e pa nevojshme të metabolizmit, helmet, toksinat, qelizat e shkatrruara dhe të vjetëruara të cilat kanë humbur funksionin e tyre dhe vështërsojnë punen e organeve, si rrjedhojë e kësaj arrihet funksioni normal i organeve në mënyrë natyrale!

Probleme të shumta në organizëm janë trajtuar dhe vazhdojnë të trajtohen me këtë terapi profetike!

Ndërsa nga problemet gjinekologjike që mundë tē trajtohen me Hixhame jenë:

~Gjakderdhjet vaginale (hemorragjitë e ndryshme të cilat shfaqen si rrezultat i faktorëve të shumtë)

~Kruarjet e mbrendëshme vaginale dhe sekrecjonet me erë ose pa erë

~Dismenorrea (dhimbjet menstruale)

~Amenorrea (mungesa e menstruacioneve)

~Infeksjonet e shumta qe përcillen me: erë të keqe, irritimi, kruarja, ndjesi djegie, skuqje përreth vaginës, urinim tê shpesht

~ Problemet me cista

~Stimulimin e vezoreve

~Problemet me tubat fallopit

~Lehtësimin e gjendjes menopauzale ( e cila shfaqet me: stres, ankth, pagjumësi, lodhje, gjendje depresive, djersitje, nervoz etj)

~Çrregullimet e ndryshme menstruale

~ Freskimin e vezoreve

~ Parandalimin e kancerit në qafen e mitres etj.

Të rezervuara të drejtat e autorsisë, lejohet vetëm shprendarja e artikujve!

Përgatiti Inf.Qendresa Paqarizi (Terapiste e Çertifikuar)

 

(Visited 309 times, 1 visits today)

Related Articles

Stay Connected

21,992FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Articles