Tea Tree Oil për te ndihmuar lëkurën e yndyrshme dhe me akne

spot_img

Tea Tree Oil për te ndihmuar lëkurën e yndyrshme dhe me akne

Tea Tree Oil për te ndihmuar lëkurën e yndyrshme dhe me akne

Tea Tree Oil për te ndihmuar lëkurën e yndyrshme dhe me akne

Tea Tree Oil është shume i mire kundër puçrrave. Aplikojeni ne gjendjen e tij te pastër për disa minuta ne zonat qe ju intereson dhe me pas shpëlajeni mire. Për një veprim me pak agresiv bashkoni disa pika nga kremi juaj hidratant. Ky vaj esencial redukton përmasat e puçrrave.

Tea Tree Oil mund ta gjeni në barnatoret.

(Visited 116 times, 1 visits today)

Related Articles

Stay Connected

21,992FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Articles