Ilaç natyral me kokrren e zeze per insomnian (pagjumesine)

spot_img

Ilaç natyral me kokrren e zeze per insomnian (pagjumesine)

Ilaç natyral me kokrren e zeze per insomnian (pagjumesine)

Për shërimin e pagjumësisë [insomnisë]: “Gotës me qumësht të ëmbëlsuar me mjaltë i shtohet një lugë e kokrrës së zezë dhe pihet.”

Ebu Hurejra r.a tregon se Muhamedi alejhi selam ka thënë:
“Shërbehuni me kokërr të zezë sepse në të ka shërim për çdo sëmundje përveç vdekjes.”
[Transmeton Buhariu dhe Muslimi]

(Visited 160 times, 1 visits today)

Related Articles

Stay Connected

21,992FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Articles