Sallatё me vezё

spot_img


Pёrbёrёsit

  • 2 koka sallatё jeshile
  • 2 vezё tё ziera
  • Kripё
  • 1 lёng limoni
  • Vaj

Hapat

o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i

Sallata pastrohet, lahet dhe pritet nё feta, vezёt qёrohen, hiqen tё verdhat dhe tё bardhat priten nё feta.

Pёrzihen mirё me sallatё, tё verdhat e vezёve shtypen me njё pirun, shtohet kripё, lёng limoni dhe vaj pёr shije.

Pёrzihet gjithçka mirё, hidhet mbi sallatё, lehtё pёrzihet dhe shёrbehet menjёherё me peshk ose me mish.

Ju bёftё mirё!

o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o

KuzhinaShqiptare.çom është platformë online për dashamirët e kuzhinës dhe ushqimit të shijshëm. Çdo ditë, stafi jonë ju sjellë reçeta të reja nga Kuzhina Shqiptare dhe ajo e huaj, reçeta këto të çilat ju mund t’i përgatitni lehtë në ambientin shtëpiak.Source link

Related Articles

Stay Connected

21,992FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Articles