Sallatё me lakёr tё kuqe

spot_img


Pёrbёrёsit

  • 1 lakёr tё kuqe
  • 1 gotё jogurt
  • Hudhёr
  • Limon
  • Kripё
  • arra

Hapat

o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i

Lakrёn e kuqe grini nё copa tё vogla, pёrzieni pak me limon.

Lakra gjatё pёrzierjёs do tё pёrfitojё njё ngjyrё tё mirё, pastaj ia shtojmё kripёn, jogurtin.

E pёrzieni e gjithё sallatёn dhe e vendosni nё pjatёn kryesore, kjo sallatё preferohet tё konsumohet gjatё stinёs sё verёs pёr shkak tё vitaminave qё i posedon.

Ju bёftё mirё!

o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o

KuzhinaShqiptare.çom është platformë online për dashamirët e kuzhinës dhe ushqimit të shijshëm. Çdo ditë, stafi jonë ju sjellë reçeta të reja nga Kuzhina Shqiptare dhe ajo e huaj, reçeta këto të çilat ju mund t’i përgatitni lehtë në ambientin shtëpiak.Source link

Related Articles

Stay Connected

21,992FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Articles