Recetë e thjeshtë për mbështjellësin e rrotullës së vezëve

spot_img

Për të bërë këtë recetë, ka shumë të ngjarë që nuk keni nevojë të shkoni në dyqan. Do t’ju duhet pak miell për të gjitha përdorimet, kripë, një vezë, ujë akull dhe niseshte misri. Ne ju thamë se ishte e thjeshtë! “Ne po përdorim kryesisht niseshten e misrit këtu në mënyrë që mbështjellësit të mos ngjiten së bashku, por ju mund të përdorni lehtësisht letër pergamene në vend të kësaj nëse nuk keni niseshte misri në dorë,” ndan Hahn.

Related Articles

Stay Connected

21,992FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Articles