Recetë e thjeshtë e lulelakrës me pure

spot_img

Për të bërë këtë recetë për lulelakrën e thjeshtë të bërë pure, fillimisht duhet të grumbulloni përbërësit. Ju duhen vetëm disa gjëra: një kokë lulelakër, gjalpë, krem ​​djathi, mustardë integrale, qiqra të freskëta dhe kripë e piper. Zhvilluesi i recetës Jennine Rye na tregon se kur blini një lulelakër dëshironi të mbani një sy në gjethet e saj. Edhe pse nuk do të jenë pjesë e pjatës së fundit, gjethet rreth lulelakrës janë një tregues i mirë i freskisë së perimeve. Në mënyrë ideale, ju dëshironi një lulelakër me gjethe të forta, të freskëta dhe jeshile, pa asnjë njollë kafe ose të verdhë.

Related Articles

Stay Connected

21,992FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Articles