Recetë e lehtë për brumin e birrës pa vezë

Do t’ju pëlqejë kjo listë e përbërësve sepse është e shkurtër dhe me shumë mundësi i keni të gjithë përbërësit në kuzhinën tuaj. Së pari, do t’ju duhet pak miell. Hahn përdor miell për të gjitha qëllimet, por thotë se kjo recetë do të funksionojë mirë me një miell pa gluten si meli, tërshëra ose fonio. Tjetra në listën tonë është pluhuri për pjekje, kripa dhe birra. Ju mund të përdorni çdo lloj birre që ju pëlqen, qoftë ajo e lehtë apo e rëndë.

Related Articles

Stay Connected

21,992FansLike
3,757FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Articles