Receta e thjeshtë e salcës së tostones dhe hudhrës

spot_img

Për të bërë këtë recetë, sigurisht që do të na duhen disa delli. Ju do të dëshironi të rrëmbeni delli jeshil për të bërë gurë gurësh, sepse ne po shkojmë për të shijshme dhe të ngjashme me patate. Ndërsa delli vazhdon të piqet, ato do të bëhen kafe ose të zeza nga jashtë dhe nga brenda do të jenë të ëmbël. Ndërsa jeni në korridorin e prodhimit, mund të merrni pak hudhër, një limon dhe një limon. “Nëse preferoni të përdorni lëngje në shishe, ato do të funksionojnë mirë,” ndan Hahn. Pastaj do të na duhet pak majonezë, vaj ulliri dhe kripë. “Çdo lloj majonezë do të funksionojë këtu pa dallim shije, kështu që nëse po shmangni vezët, mund të përdorni një majonezë vegane”, vëren Hahn.

Related Articles

Stay Connected

21,992FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Articles