Pulë dhe chorizo ​​jambalaya

Pulë dhe chorizo ​​jambalaya

Një recetë e shëndetshme e tenxhere me oriz të frymëzuar nga Cajun, e cila është e mbushur me sallam pikante spanjolle, speca të ëmbël dhe domate

Related Articles

Stay Connected

21,992FansLike
3,585FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Articles