Mollë dhe manaferrë crumble

Mollë dhe manaferrë crumble

Bëjeni këtë mollë dhe manaferrë sezonale të thërrmueshme për një pudë ngushëlluese familjare. Gatimi paraprak i majës do ta bëjë atë tepër krokante, duke ruajtur gjithashtu strukturën e frutave

Related Articles

Stay Connected

21,992FansLike
3,587FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Articles