Mjalti me arra mund të quhet si një nga ilaçet më të mira natyrore

spot_img

Mjalti me arra mund të quhet si një nga ilaçet më të mira natyrore

Mjalti me arra mund të quhet si një nga ilaçet më të mira natyrore

Mjalti me arra: ilaçi mijëravjeçar dhe sëmundjet që trajton

Mjalti me arra mund të quhet si një nga ilaçet më të mira natyrore dhe që është i aftë të trajtojë disa sëmundje.

Ky kombinim i siguron trupit të gjitha vlerat thelbësore duke filluar nga vitaminat, mineralet, proteinat, yndyrnat dhe karbohidratet e nevojshme.

Përgatitja është shumë e thjeshtë, përzieni gjysmë kilogrami arra dhe gjysmë kilorgami mjaltë të papërpunuar, mund t’i shtoni dhe lëng limoni. Këtë përzierje duhet ta konsumoni 3 herë në ditë, para konsumimit të vakteve.

Ky kombinim trajton presionin e lartë të gjakut, aneminë, dhimbjet e kokës, ulçerat e stomakut, lodhjen kronike, pagjumësinë, sklerozën etj. Përveç se ju jep të gjitha vlerat ushqyese, kjo përzierje ju përshpejton metabolizmin dhe për pasojë ju ndihmon të binin në peshë.

(Visited 216 times, 1 visits today)

Related Articles

Stay Connected

21,992FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Articles