“Kam humbur një pjesë të shpirtit tim sot”

spot_img

Jason Kelcegruaja e tij, Kylie Kelcepo mban zi për humbjen e qenit të saj ujku irlandez Winnie.

Kylie Kelce ka ndarë të enjten me të Instagram ndjekin një slideshow të fotografive të Winnie-t ndër vite, duke përfshirë një foto të Jason Kelce-s duke përkëdhelur kokën e Winnie-t dhe një tjetër të saj me fustanin e dasmës duke parë qenin e saj.

“Kur isha në shkollë të mesme, kisha një dosje në tavolinën time të punës me etiketën ‘Dhurata e Zotit në tokë’. Ishin imazhe të ujqërve irlandezë që i kisha mbledhur nga Google. Unë kisha rënë në dashuri me racën kur isha e re dhe kurrë nuk e lashë magjepsjen time të shuhej”, ka shkruar ajo në postimin e saj. “E gjithë kjo më çoi te Winnie dhe shenjta s–t ajo i qëndroi zhurmës. Ajo ishte gjithçka që unë kisha shpresuar te një ujk dhe më shumë.”

“Kam humbur një pjesë të shpirtit tim sot, por e di që ajo është në paqe”, shtoi Kylie Kelce. “Të dua, Winn. Ti do të jesh gjithmonë fëmija im i parë i lindur.”

Vëllai i Jason Kelces, Travis Kelcekomentoi me dy emoji lutëse të fytyrës dhe tha kunata e tij i dha “Winn një jetë të mahnitshme”.

Ish e dashura e Travis Kelce, Kayla Nicole gjithashtu shtoi: “Vajzë Winnie. Sa jetë e ëmbël jetoi ajo. ❤.”

Kelçet kanë gjithashtu një llogari të veçantë në Instagram kushtuar qenve të tyre. Përveç Winn-it, ata janë prindër të përkëdhelur të një tjetër qen ujku irlandez të quajtur Baloo.

Related Articles

Stay Connected

21,992FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Articles