Heqin qafe puçrrat në fytyre dhe përhapja e urdhjave për 24 orë

spot_img

Heqin qafe puçrrat në fytyre dhe përhapja e urdhjave për 24 orë

Heqin qafe puçrrat në fytyre dhe përhapja e urdhjave për 24 orë

herpes11Nëse keni një problem me herpes ose puçrrat në fytyre, ja nje menyre natyrale shpëtoni prej tyre.

Merrni një copëz hudhëre, e preni imët dhe vendoseni drejtpërdrejt në shpërthimin e puçrrave. Lejoni të qëndrojë për 10 minuta, pastaj e lani me ujë të nxehtë.

Këtë procedurë përsërisë 5 herë.

Për 12 orë puçrrat do të zhduken, nëse është një infeksion më i madh përsëriteni procedurën dhe ditën tjetër.

Hudhra rrit aftësinë mbrojtëse të trupit, dhe është e pasur me vitamina dhe është konsideruar si një antibiotik natyral.

(Visited 4,430 times, 1 visits today)

Related Articles

Stay Connected

21,992FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Articles