Gruri dhe dobitë kuruese

spot_img


Gruri dhe dobitë kuruese
Reviewed by on

November 18, 2012
.

  Gruri dhe dobitë kuruese Gruri Zbutes, anti-anemi, jep bark, i pasur me minerale, gjallerues. Perdoret per anemine, plogeshtine, floket, kapsllekun, zhvillimin, mungesen e mineraleve, urinimin naten, shtatzanine, impotencen, sterilitetin, ngercin nervor, rakitizmin. (Visited 237 times, 1 visits today)

  Gruri dhe dobitë kuruese Gruri Zbutes, anti-anemi, jep bark, i pasur me minerale, gjallerues. Perdoret per anemine, plogeshtine, floket, kapsllekun, zhvillimin, mungesen e mineraleve, urinimin naten, shtatzanine, impotencen, sterilitetin, ngercin nervor, rakitizmin. (Visited 237 times, 1 visits today)

Rating: 0

Gruri dhe dobitë kuruese

Gruri  dhe dobitë kuruese

 

Gruri dhe dobitë kuruese

Gruri

Zbutes, anti-anemi, jep bark, i pasur me minerale, gjallerues.

Perdoret per anemine, plogeshtine, floket, kapsllekun, zhvillimin, mungesen e mineraleve, urinimin naten, shtatzanine, impotencen, sterilitetin, ngercin nervor, rakitizmin.

(Visited 237 times, 1 visits today)

Related Articles

Stay Connected

21,992FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Articles