Çaji nga trumza

spot_img


Çaji nga trumza
Reviewed by on

November 13, 2018
.

Në kuzhinë u shtohet marinadave, salcave, ushqimeve nga mishi i kafshëve të egra ose sallatave, ushqimeve nga perimet dhe peshku, ndërsa kur është fjala për aspektin shëndetësor, përdorimi i saj është po ashtu i larmishëm dhe i dobishëm në luftën kundër shumë sëmundjeve. Çaji nga trumza përmirëson apetitin dhe përdoret kundër anemisë. Është antiseptik natyror […]

Në kuzhinë u shtohet marinadave, salcave, ushqimeve nga mishi i kafshëve të egra ose sallatave, ushqimeve nga perimet dhe peshku, ndërsa kur është fjala për aspektin shëndetësor, përdorimi i saj është po ashtu i larmishëm dhe i dobishëm në luftën kundër shumë sëmundjeve. Çaji nga trumza përmirëson apetitin dhe përdoret kundër anemisë. Është antiseptik natyror […]

Rating: 0

Çaji nga trumza

Çaji nga trumza

Në kuzhinë u shtohet marinadave, salcave, ushqimeve nga mishi i kafshëve të egra ose sallatave, ushqimeve nga perimet dhe peshku, ndërsa kur është fjala për aspektin shëndetësor, përdorimi i saj është po ashtu i larmishëm dhe i dobishëm në luftën kundër shumë sëmundjeve. Çaji nga trumza përmirëson apetitin dhe përdoret kundër anemisë. Është antiseptik natyror dhe vret mikrobet nëse aplikohet në lëkurë, ndërsa është antiseptik dhe përbërës primar i disa ujërave për shpëlarjen dhe freskimin e zgavrës së gojës. Hulumtuesit në Zvicër kanë testuar ndikimin e trumzës në koll dhe është dëshmuar që në 90 për qind të rasteve është e mirë për zgjidhjen e problemit të bronkitit dhe infeksioneve tjera.

(Visited 133 times, 1 visits today)

Related Articles

Stay Connected

21,992FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Articles