VAJ MAKADAMIA (për flokë)

spot_img

VAJ MAKADAMIA (për flokë)

VAJ MAKADAMIA (për flokë)

VAJ MAKADAMIA (për flokë)

Nëse nuk keni degjuar më parë për vajin e makadamias, atëherë keni humbur një nga sekretet më të çmuara për një lëkurë të bukur e rinore.

Vaji delikat Makadamia i bënë flokët të buta dhe të shëndritshme, I riparon flokët e dëmtuara që në rrënjë. Fruti Makadamia është I pasuruar me vlera të larta nutritike, dhe bën që flokët të jenë të hidratuara në brendësi dhe në anën e jashtme. Formula e shkëlqyer e vajit lehtë absorbohet nga flokët dhe skalpi dhe I len flokët të hidratuara, të buta dhe të forta në të njejtën kohë.

• Është shumë i pasur në acide yndyrore të pangopura, përfshirë edhe Omega 9, të cilat janë shumë zbutës, hidratues dhe me veti antiinflamatore.

• Acidi Linoleik (Omega 6), i cili është i pranishem në sasi të madhe në vajin e makadamias, pra ka veti të shkëlqyera hidratuese.

• Vaji Makadamias përmban njëashtu Ac.Palmitoleik (Omega 7).

Si ta përdorim vajin e macadamias për flokë?
Aplikojeni një sasi të vogël në flokë dhe scalp, dhe masazhojeni skalpin me gishta derisa vaji të përthithet. Lëjeni të veprojë në kokë për 20-40 minuta pastaj shpërlajini flokët me ujë.

Për porosi na shkruani në inbox apo numrat:
AL: +355682887359
KS: +38345810492
MK: +38970560207
MK: +38970600534
SR: +381631523152
CH: +41788897081

(Visited 304 times, 1 visits today)

Related Articles

Stay Connected

21,992FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Articles