Top dobite shendetesore te xhenxhefilit

spot_img


Top dobite shendetesore te xhenxhefilit
Reviewed by on

September 11, 2013
.

* Xhenxhefili permban vecori anti-virale, anti-toksike, anti-fungale dhe perdoret per parandalimin dhe trajtimin e ftohjes se zakonshme. * Xhenxhefili vepron si nje mjet anti-histaminik dhe perdoret ne trajtimin e alergjive. * Xhenxhefili paraqet karakteristika anti-inflamatore dhe munde te perdoret ne trajtimin e artritit reumatoid, osteoartritit, dhe ne shume crregullime tjera muskulore. * Xhenxhefili perdoret per […]

* Xhenxhefili permban vecori anti-virale, anti-toksike, anti-fungale dhe perdoret per parandalimin dhe trajtimin e ftohjes se zakonshme. * Xhenxhefili vepron si nje mjet anti-histaminik dhe perdoret ne trajtimin e alergjive. * Xhenxhefili paraqet karakteristika anti-inflamatore dhe munde te perdoret ne trajtimin e artritit reumatoid, osteoartritit, dhe ne shume crregullime tjera muskulore. * Xhenxhefili perdoret per […]

Rating: 0

Top dobite shendetesore te xhenxhefilit

Top dobite shendetesore te xhenxhefilit

xhenxhefili

* Xhenxhefili permban vecori anti-virale, anti-toksike, anti-fungale dhe perdoret per parandalimin dhe trajtimin e ftohjes se zakonshme.
* Xhenxhefili vepron si nje mjet anti-histaminik dhe perdoret ne trajtimin e alergjive.
* Xhenxhefili paraqet karakteristika anti-inflamatore dhe munde te perdoret ne trajtimin e artritit reumatoid, osteoartritit, dhe ne shume crregullime tjera muskulore.
* Xhenxhefili perdoret per trajtimin e ndjeshmerise se nauzese(mundimit) veqanerishte ne forme te mundimit te detit apo udhetimit ne det, mundimit te mengjesit, mundimit qe shkaketohet gjte udhetimit te zakonshem dhe si trajtim per efektet anesore te kemioterapise./mjeksiaislame/

Perktheu dhe pershtati: Abdurrezak MD

(Visited 253 times, 1 visits today)

Related Articles

Stay Connected

21,992FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Articles