Shume paciente qe e kane provuar kete recete, ju jane hapur venat ne menyre natyrale

spot_img

Shume paciente qe e kane provuar kete recete, ju jane hapur venat ne menyre natyrale

Shume paciente qe e kane provuar kete recete, ju jane hapur venat ne menyre natyrale

Per ata qe kane probleme me zemren apo qe ju eshte rekomanduar ndonje bypass per zgjerimin e venave te zemres, le te provojne kete metode.
1 filxhan caji leng limoni te fresket
1 filxhan caji leng xhinxheri
1 filxhan caji leng hudhre
1 filxhan caji uthull molle.
Perziejini se bashku dhe vendosini ne nje ene me temperature te ulet per 60 minuta, derisa te reduktohen ne 3 filxhane. Largohini nga nxehtesia, lerini te ftohen dhe perziejini me mjalte dhe vendosini ne nje kavanoz.
Cdo dite ne mengjes, pini nga nje luge gjelle te tille.
Shume paciente qe e kane provuar kete recete, ju jane hapur venat ne menyre natyrale.
Shperndajeni per njerezit qe kane nevoje per te

(Visited 813 times, 1 visits today)

Related Articles

Stay Connected

21,992FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Articles