Sallate ruse

Si Te Gatuajme

-Food Blogger-
Me pelqen te gatuaj por me shume ti fotografoj dhe shkruaj recetat. Kerkoj receta kudo… ne revista e libra! I provoj i ndryshoj dhe me pas i shkruaj ne kete faqe web! Nese edhe ju keni kete pasjon mund te regjistroheni dhe te dergoni recetat tuaja.

Previous articleSallate me finok
Next articlePatellxhane ne zgare

Related Articles

Stay Connected

21,992FansLike
3,364FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Articles