Recete qe aplikohet per trajtimin e variceve ne kushtet e shtepise

spot_img

Recete qe aplikohet per trajtimin e variceve ne kushtet e shtepise

Recete qe aplikohet per trajtimin e variceve ne kushtet e shtepise

Nje tjeter recete qe aplikohet per trajtimin e variceve ne kushtet e shtepise, por nuk keshillohet gjate shtatezanise.
Nje luge lëng Hudhre
Nje luge gjelle lëng xhinxheri
Nje luge gjelle lëng limoni
Nje luge gjelle lëng portokalli
Nje luge gjelle uthull molle
Pak ujë natyral
Nje luge caji mjaltë
Konsumohet gjysëm filxhani kafje esell çdo mëngjes për një muaj, pastai behet pushim për 10ditë dhe fillohet edhe për një muaj dhe po e njëjta procedure vazhdohet edhe muajin e trete. Gjithsej per cdo muaj duhet te konsumohet 500 ml nga ky preparat.

 

(Visited 312 times, 1 visits today)

Related Articles

Stay Connected

21,992FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Articles