Pse duhet konsumuar Mushmolla?

spot_img


Pse duhet konsumuar Mushmolla?
Reviewed by on

September 12, 2018
.

Pse duhet konsumuar Mushmolla? Ky frut është i pasur me vitaminë C, kalium, kalcium, magnez, proteina, hekur dhe shumë elementë të tjerë ushqyes. Përveç shijes unike, mushmolla mbahet dhe si një frut që ndihmon në tretje, luftimin e infeksioneve dhe baktereve, bajamet e infektuara dhe organet e frymëmarrjes. Bëni kompost me disa lugë mushmolla të […]

Pse duhet konsumuar Mushmolla? Ky frut është i pasur me vitaminë C, kalium, kalcium, magnez, proteina, hekur dhe shumë elementë të tjerë ushqyes. Përveç shijes unike, mushmolla mbahet dhe si një frut që ndihmon në tretje, luftimin e infeksioneve dhe baktereve, bajamet e infektuara dhe organet e frymëmarrjes. Bëni kompost me disa lugë mushmolla të […]

Rating: 0

Pse duhet konsumuar Mushmolla?

Pse duhet konsumuar Mushmolla?

Pse duhet konsumuar Mushmolla?

Ky frut është i pasur me vitaminë C, kalium, kalcium, magnez, proteina, hekur dhe shumë elementë të tjerë ushqyes.

Përveç shijes unike, mushmolla mbahet dhe si një frut që ndihmon në tretje, luftimin e infeksioneve dhe baktereve, bajamet e infektuara dhe organet e frymëmarrjes.

Bëni kompost me disa lugë mushmolla të freskëta të grira, të lëna në 1 orë në ujë të vluar. Pini çdo ditë nga 2 gota dhe shihni rezultatet.

(Visited 263 times, 1 visits today)

Related Articles

Stay Connected

21,992FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Articles