Përvoja e shërbimit të klientit pa kontakt në Observatorin One World

spot_img

Përvoja e parë në llojin e tij e shërbimit ndaj klientit pa kontakt është tani e disponueshme në Observatorin One World.

Broadw.aiplatforma kryesore e inteligjencës artificiale për shërbimet e portierëve në internet, integrohet me Ingresso për të ofruar një platformë për ndihmë të përmirësuar të shërbimit ndaj klientit në shtëpi.

Mundësuar nga Satisfi Labs dhe i përdorur nga shfaqjet në Broadway, Broadw.ai bashkon teknologjinë e AI me përvojën e marketingut për të rikrijuar përvojën e arkëtimeve në internet. Partneriteti i tij me Ingresso, platforma globale e shpërndarjes që lidh klientët me përmbajtje argëtuese, lejon rritjen e opsioneve.

Observatori One World, përvoja e vëzhgimit në krye të Qendrës Botërore të Tregtisë në Nju Jork, është i pari që përdor platformën. Për të krijuar përvoja tërheqëse dhe vizita pa probleme për mysafirët dhe vizitorët e mundshëm, integrimi i drejtpërdrejtë i AI ofron një sërë veçorish duke përfshirë:

  • Opsionet dhe aftësitë e blerjes së biletave pa kontakt
  • Përgjigje sipas kërkesës për një sërë pyetjesh dhe detaje specifike për vendin e ngjarjes, si p.sh. orët e funksionimit dhe opsionet e ngrënies së Observatorit One World, si dhe opsionet e parkimit aty pranë.

“Ne po e zhvillojmë vazhdimisht platformën tonë për t’u bërë shërbimi më i mirë dhe më i përshtatshëm i portierit të AI në dispozicion për vizitorët e vendeve kryesore sportive dhe argëtuese,” tha Micah Hollingworth, CEO dhe Bashkëthemelues i Broadw.ai.

“Platforma thjeshton përvojën e të ftuarit duke ndihmuar me gjithçka, nga blerja e biletave deri te gjetja e opsioneve të ngrënies dhe mallrave në ambientet e takimit, të gjitha përmes një dritareje të thjeshtë bisede. Ne jemi të ngazëllyer për të lançuar këtë ofertë me Ingresso dhe për ta prezantuar atë me entitetin kryesor të përvojave, Legends.

“Ne jemi të emocionuar për të lançuar produktin dinamik të Broadw.ai dhe Ingresso për të krijuar zgjidhje shumë të personalizuara për mysafirët tanë,” tha Ray Bianco, Zëvendës President i Marketingut për Legends Global Attractions.

“Qëllimi ynë është të ofrojmë përvojën më të pasur për vizitorët tanë dhe kjo platformë po na ndihmon ta arrijmë këtë duke lehtësuar jo vetëm lidhjen, por duke na lejuar mundësinë që t’i angazhojmë ata me përmbajtjen tonë.”

Me Pranverën, orët janë zgjatur nga ora 12:00 në 20:00 me hyrjen e fundit në 19:15 për vendasit dhe vizitorët për të eksploruar Nju Jorkun në një mënyrë pa kontakt.

Related Articles

Stay Connected

21,992FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Articles