Mujeza “HoneyGar”

spot_img

mujeza honey

Mujeza “HoneyGar”është një produkt i pasur me enzime dhe antioksidant. Balancon ph-në e trupit, ul nivelin e kolesterolit në gjakë, lehtëson në humbje të peshës. Largon toksinet nga trupi.
Ndihmon në largimin e gurëve nga veshkët dhe tëmthi. Lufton lodhjen, migrenën dhe alergjit të lëkurës. Ul nivelin e Acidit urik. Përmirëson, ripërtrirjen qelizave, mitrën, hipertensionin dhe mëlqinë. Forcon sistemin immun dhe stabilison anksijeten.
I pasur me vitamin B12 e cila ka efekt në pastrimin e zorrëve, konstipacion(kaps) dhe në sistemin digjestiv.

Mënyra e përdorimit;
2 njësi HoneyGar pëzihet me 5 njësi ujë. Për shije më të kënshme preferohet të pihet ftohtë. Mund të përdoret në sallata dhe pije organike.

(Visited 65 times, 1 visits today)

Related Articles

Stay Connected

21,992FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Articles