Largoni dhimbjet e kokes ne menyre natyrale

spot_img

Largoni dhimbjet e kokes ne menyre natyrale

Largoni dhimbjet e kokes ne menyre natyrale

Largoni dhimbjet e kokes ne menyre natyrale.
– Pini caj xhinxheri
– Merrni magnez ose hani ushqime te pasura me te si spinaq, brokoli , bizele etj
– Beni hidroterapi duke futur kembet ne uje te ngrohte fillimisht pastaj ftoheni ujin per disa minuta. Pastaj ngroheni perseri dhe ftoheni perseri. Bejeni kete alternim per 20 minuta. Do te shtoje qarkullimin e gjakut, do largoje toksinat nga trupi.
– Mbi peshqir vendosni nje komprese te ftohte akull dhe pastaj vendsoeni kete mbi koken tuaj
– Beni frymemarrje te thella
– Per dhimbjet kronike te kokes, qeroni nje molle dhe hidhini kripe siper. Lereni gjate nates pa prekur dhe hajeni ne mengjes.
– Mazazhoni koken me vaj rozmarine
-Pini shume uje!

(Visited 187 times, 1 visits today)

Related Articles

Stay Connected

21,992FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Articles