Kundër ftohjes me lule bliri


Kundër ftohjes me lule bliri
Reviewed by on

November 21, 2018
.

Kundër ftohjes I përzini na 25gr lule të blirit, shtogut dhe kamomilit, ndërsa tre lugëve të kësaj përzierjeje ia qitni gjysmë litri ujë të valë, e mbuloni dhe pas një ore e pini sa më të ngrohtë gjatë ditës. (Visited 154 times, 1 visits today)

Kundër ftohjes I përzini na 25gr lule të blirit, shtogut dhe kamomilit, ndërsa tre lugëve të kësaj përzierjeje ia qitni gjysmë litri ujë të valë, e mbuloni dhe pas një ore e pini sa më të ngrohtë gjatë ditës. (Visited 154 times, 1 visits today)

Rating: 0

Kundër ftohjes me lule bliri

Kundër ftohjes me lule bliri

Kundër ftohjes

I përzini na 25gr lule të blirit, shtogut dhe kamomilit, ndërsa tre lugëve të kësaj përzierjeje ia qitni gjysmë litri ujë të valë, e mbuloni dhe pas një ore e pini sa më të ngrohtë gjatë ditës.

(Visited 154 times, 1 visits today)

Related Articles

Stay Connected

21,992FansLike
3,684FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Articles