Format më të zakonshme të marihuanës mjekësore për njerëzit me artrit reumatoid

spot_img

Të mirat dhe të këqijat e mundshme të 7 metodave të shpërndarjes së marihuanës për njerëzit me RA

1. Pomada Topike

Të mirat: Ato nuk ju bëjnë të lartë, dhe ju merrni lehtësim dhimbjeje mjaft të menjëhershme në një zonë të synuar – si nyje të dhimbshme ose dhimbje të shpinës – për disa orë.

Related Articles

Stay Connected

21,992FansLike
3,875FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Articles