Cilat janë përfitimet e Vajit të Castorit?

spot_img

Cilat janë përfitimet e Vajit të Castorit?

Cilat janë përfitimet e Vajit të Castorit?

Cilat janë përfitimet e Vajit të Castorit?
Vaji Castori sipas shumë mjekëve është mrekulli shëndetësore.
-Forconë sistemin imunitar,
-Shëron Sklerozën e shumëfishtë
– Sëmundjen e Parkinsonit
– Paralizën cerebrale
– Humbjen e flokeve
– Dhimbjen nga artriti dhe reumatizmin
– Infeksionet maja
– Kapsllëkun
-Pastron zorrët
-Debllokon zorrët
– Problemet gastrointestinale
-Çrregullime menstruale
– Migrenen
– Puçrra në fytyrë
-Djegiet nga dielli
-Infeksion mikotik i këmbës
– Qeren
– Abrasionsin e lëkurës
– Pezmatim
-Me masazh bën lehtsimin e nyjeve
– Shëron muskujt e lënduar

(Visited 83 times, 1 visits today)

Related Articles

Stay Connected

21,992FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Articles