Bukё bajat

spot_img

Pёrbёrёsit

  • 1 bukё
  • 6 copa hudhёr
  • 100 gr gjalpё
  • 1 gotё kackavall i grirё
  • 1 gotё djathё cheddar

Hapat

o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i o i

Nё njё enё vendosni hudhrёn, gjalpin dhe pёrzieni.

Bukёn e preni nё copa  ( por jo duke i prerё deri nё fund) bukёs ia hedhni pёrzierjёn e hudhrёs, kaçkavallin, djathin cheddar.

Bukёn e vёmё nё furrё nё temperaturё 200 gradё celsius derisa tё shkrihet djathi, e shёrbeni tё ngrohtё.

Ju bёftё mirё!

o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o

KuzhinaShqiptare.çom është platformë online për dashamirët e kuzhinës dhe ushqimit të shijshëm. Çdo ditë, stafi jonë ju sjellë reçeta të reja nga Kuzhina Shqiptare dhe ajo e huaj, reçeta këto të çilat ju mund t’i përgatitni lehtë në ambientin shtëpiak.

Related Articles

Stay Connected

21,992FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Articles