7 vetite e karrotave

7 vetite e karrotave

7 vetite e karrotave

Shtate vetite e karrotave
1-Lufton plakjen dhe parandalon rrudhat
2-Ndihmon ne shendetin e mire te zemres
3-Eshte pastrues natyral i gojes dhe dhembeve
4-Ndikon ne shendetin e mire te veshkave
5-Parandalon formimin e kancerit
6-Ka vitamin A dhe C dhe permireson shikimin tuaj
7-Forcon imunitetin e organizmit.

(Visited 229 times, 1 visits today)

Related Articles

Stay Connected

21,992FansLike
3,680FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Articles