Home RECETAT E GJYSHES 11 Receta me Gnocchi për Dashamirët e Makaronave

11 Receta me Gnocchi për Dashamirët e Makaronave

0

Çdo recetë që provokon klientët të shtrojnë pyetjen është e sigurtë se do të jetë një hit, veçanërisht një recetë që është gati për më pak se gjysmë ore – në fund të fundit, do t’ju duhet kohë shtesë për të filluar planifikimin e asaj dasme. Rrihni një salcë tigani me hudhër, pesto të kuqe, lëng, krem ​​dhe djathë parmixhan.

Më pas, hidhni njoki të paketuara dhe domatet e thara në diell derisa të gatuhen. Përfundojeni me lëng limoni dhe lëvore për një prekje të lezetshme, si dhe gjethe të freskëta borziloku dhe pancete të skuqura krokante për festën e fundit të umamit.

Receta: Marto Me Gnocchi me Pancetta

Exit mobile version