Bukë e lehtë për milionerët

Bukë e lehtë për milionerët

Kombinoni brumin e një baze buke të shkurtër me një karamel të shkëlqyeshëm në mes dhe sipër çokollatë, dhe do të keni bukën e shkurtër të milionerëve – ëmbëlsira më e mirë

Related Articles

Stay Connected

21,992FansLike
3,586FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Articles