‎‏ Si te largoni morrat nga koka e femijeve tuaj ne menyre natyrale

‎‏ Si te largoni morrat nga koka e femijeve tuaj ne menyre natyrale

‎‏ Si te largoni morrat nga koka e femijeve tuaj ne menyre natyrale

‎‏Si te largoni morrat nga koka e femijeve tuaj ne menyre natyrale.
Lagni koken e femijes tuaj me uthull molle( jo ne vendet ku ka plage te hapura). Uthulla e molles shkaterron vezet e morrave.
Prisni derisa te thahet uthulla e molles ne koke. Pastaj lyeni koken e femijes me vaj kokosi nga rrenja deri ne majat e flokut, mbeshtilleni me nje qese dhe lereni vajin te veproje per 2 ore. Merrni kreherin adekuat per pastrimin e morrave(mund te gjeni edhe ne farmaci) dhe me kujdes, pastroni cdo pjese te flokut me ane te tij. Filloni nga rrenja e flokut me kujdes deri ne fund te flokut. Ne fundi, lajeni flokun si zakonisht.

(Visited 650 times, 1 visits today)

Related Articles

Stay Connected

21,992FansLike
3,679FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Articles